کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیجوایز دولتی برای حمل کالاهای اساسی در بندرامام / حمل ذرت و سویا در ازای روغن موتور و لاستیک یارانه ای!
جوایز دولتی برای حمل کالاهای اساسی در بندرامام / حمل ذرت و سویا در ازای روغن موتور و لاستیک یارانه ای!

مدیر کل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آغاز عرضه مستقیم روغن موتور با نرخ مصوب و بدون واسطه در پایانه بار بندر امام خمینی بین رانندگان خبر داد.
به گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، غلامحسین دغاغله گفت: با توجه به حجم وسیع ورود کالاهای اساسی به بندر امام خمینی و اهمیت و حساسیت موضوع و کمک در جهت تسریع روند تخلیه کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی در انبارها و در راستای اجرای طرح‌های تشویقی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به منظور جذب حداکثری رانندگان برای تخلیه بارهای موجود در این بندر، حواله توزیع روغن موتور با نرخ مصوب کارخانه و بدون واسطه در پایانه بار بندر امام خمینی تا اطلاع ثانوی به تمامی رانندگان حمل کالاهای اساسی تعلق می‌گیرد.
وی افزود: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل سنگینی که جهت حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی مراجعه می‌کنند، می‌توانند بعد از دریافت نوبت حمل کالای اساسی، نسبت به دریافت روغن موتور تشویقی از نمایندگی شرکت تولید کننده مستقر در پایانه بار با قیمت فروش عمده اقدام کنند.
همچنین مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از تخصیص یک جفت لاستیک تشویقی به رانندگانی که اقدام به حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام خمینی کنند خبر داد.
وی اظهار داشت: به توجه به اهمیت حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی، از ٢٠ تیرماه تا ٣١ مرداد سال جاری یک جفت لاستیک با نرخ دولتی به رانندگان متقاضی تعلق می‌گیرد.
مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزود: رانندگانی که حداقل تعداد ۵ فقره بارنامه مربوط به حمل گندم، کنجاله سویا و جو مربوط به شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران از مبدأ بندر امام به تمام نقاط کشور با مجموع مسافت طی شده ۴ هزار کیلومتر حمل کنند، می‌توانند با مراجعه به پایانه بار بندر امام خمینی نسبت به دریافت یک جفت لاستیک با نرخ دولتی اقدام کنند.
دغاغله یادآور شد: تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بندر امام خمینی با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، در حال حاضر روند خوبی را طی می‌کند.

  • سه شنبه، ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵

نظر شما

نظر شما