کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیتاخیر در تامین نهاده های دامی به یک روال عادی در کشور تبدیل شده است!
تاخیر در تامین نهاده های دامی به یک روال عادی در کشور تبدیل شده است!

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اگر یکبار به دلیل مشکلی نتوانیم نهاده‌های دامی را به دست تولیدکنندگان گوشت، مرغ و تخم مرغ برسانیم ایراد نیست اما اینکه این موضوع به یک روال تبدیل شده و تدوام یابد، ظلم به تولیدکننده و مردم است.
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین اظهار کرد: گاهی کشاورزان از به موقع پرداخت نشدن وجه خریدهای تضمینی گلایه‌مند هستند و لازم است تلاش کنید تا هر سال در کمترین زمان ممکن وجه خرید تضمینی به حساب کشاورزان واریز شود و با این کار قدردان تلاش‌های این قشر زحمت کش باشیم.
وی در ادامه با انتقاد از برخی اهمال‌کاری‌ها در توزیع نهاده‌های دامی، خاطرنشان کرد: اگر یکبار به دلیل مشکلی نتوانیم نهاده‌های دامی را به دست تولیدکنندگان گوشت، مرغ و تخم مرغ برسانیم ایراد نیست اما اینکه این موضوع به یک روال تبدیل شده و تدوام یابد، ظلم به تولیدکننده و مردم است.
امام جمعه قزوین تأکید کرد: نباید اجازه داد تا عده‌ای با ایجاد مشکلاتی در عرصه توزیع درست نهاده‌های دامی و ارسال به موقع آن به تولید کننده، موجب افزایش قیمت گوشت، مرغ و تخم مرغ شوند چرا که فشار همه این نابسامانی‌ها بر دوش مردم خواهد بود و می‌باید نظارت دقیق در این عرصه وجود داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه مردم سرمایه‌های انقلاب و نظام هستند، گفت: مردم از این مسائل آسیب می‌بینند و باید با جدیت تلاش کنیم تا محصولات ضروری با قیمت مناسب به دست مردم برسد.
وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی اسلام و انقلاب این است که مردم با کرامت زندگی کنند و نباید نسبت به مسائل و مفاسدی که کرامت مردم را به مخاطره می‌اندازد سکوت کرد و آنها را نادیده گرفت.
دان و جوجه ایران به نقل ار فارس،آیت‌الله عابدینی اظهار کرد: مسئولان به خوبی دیده‌بان نظام باشند و هیچ واهمه‌ای از برخورد با سوء استفاده کنندگان نداشته باشند تا در قیامت سربلند باشند.

  • یکشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

نظر شما

نظر شما