کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیپاس کاری وزارت خانه ها/ وزارت صمت: مسئول تولید و تنظیم بازار مرغ وزارت جهادکشاورزی است!
پاس کاری وزارت خانه ها/ وزارت صمت: مسئول تولید و تنظیم بازار مرغ وزارت جهادکشاورزی است!

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: تولید و تنظیم بازار مرغ بر عهده وزارت جهادکشاورزی گذاشته شده است.
سید داوود موسوی در گفتگو با تیتر امشب شبکه خبر اظهار داشت: تولید و تنظیم بازار مرغ بر عهده وزارت جهاد کشاورزی گذاشته شده است.
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی وشبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: قیمت گذاری کالاهای اساسی گروه اول مانند لبنیات، گوشت و مرغ در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کارشناسی شده و بر اساس مؤلفه‌های تمام شده، نظارت می‌شود.
وی در خصوص روند افزایش قیمت مرغ در هفته اخیر، افزود: از مبدا تأمین، قیمت مرغ زنده حدود ۱۴ هزار تومان مصوب شد و با احتساب هزینه فرایند تولید مرغ زنده به مرغ گرم در نهایت قیمت مرغ باید ۲۰ هزار ۴۰۰ تومان باشد.
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت قیمت مرغ را متناسب با روند تولید دانست و گفت: اکنون مرغ زنده در مرغداری ۲۵ هزار تومان فروخته می‌شود و با همین تناسب طبیعی است که قیمت مرغ گرم در بازار و میادین ۳۵ هزار تومان باشد.

+دان و جوجه ایران: در حالی وزارت صمت در حال شانه خالی کردن است که وظایف این دو وزارت خانه کاملا به یکدیگر وابسته و مرتبط است بطوری که مسئول واردات نهاده های دام و طیور وزارت صمت است و مسئولیت تولید گوشت و مرغ در کشور بر عهده وزارت جهادکشاورزی قرارد دارد که این بدان معنیست که این دو وزارت خانه کار یکدیگر را کامل می کنند و در زمینه تولید گوشت و مرغ در یک سنگر هستند حال چطور در شرایط بحران و کمبود و گرانی وزارت صمت در حال شانه خالی کردن است جای تعجب دارد!

 

مهر

  • سه شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

نظر شما

نظر شما