کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیدستور انجمن جوجه یک‌روزه به عدم‌جوجه‌ریزی در روزهای شنبه و یکشنبه +سند
دستور انجمن جوجه یک‌روزه به عدم‌جوجه‌ریزی در روزهای شنبه و یکشنبه +سند

دبیر انجمن جوجه یک‌روزه با ارسال نامه‌ای به اعضای خود مصوبه ستاد تنظیم بازار برای جوجه‌ریزی ۱۱۵میلیون قطعه را اضافه دانست و خواهان عدم‌جوجه‌ریزی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده شد.
محمدرضا صدیق‌پور دبیر انجمن صنفی جوجه یک‌روزه با ارسال نامه‌ای به اعضای خود نوشت: احتراماً امیدوارم روز خوب و توأم با سلامتی را آغاز کنید. با تشکر از حرکت خودجوش به‌وجودآمده و نظر موافق اکثریت هیئت مدیره محترم مبنی بر کاهش تولید و مصوبه ستاد تنظیم بازار با تولید 115 میلیون و پیش‌بینی اضافه بودن حداقل 15 میلیون تولید جوجه فروردین در خصوص کاهش و کنترل تولید ضروری به‌نظر می‌رسد روز شنبه و یکشنبه تولید جوجه به هیچ عنوان نباید صورت گیرد و این امر با اجماع و همکاری همه‌جانبه تمام اعضا اعم از بزرگان صنعت زنجیره‌ها و در نهایت ازخودگذشتگی واحدهای تک‌سنی انجام می‌شود.
از طرفی با مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار در خصوص 115 میلیون تولید اضافه در فروردین اضافه بوده و می‌بایست حذف شود لذا کار ما کاملاً الزام‌آور می‌باشد.
لذا برای برون‌رفت از شرایط فعلی که بیشتر مرگ تدریجی صنعت به‌خصوص بخش تولید جوجه یک‌روزه می‌باشد فقط با همکاری صددرصدی تمام اعضا امکان‌پذیر است و هر واحد باید نقش ناظر برای انجام صحیح این حرکت را به‌عهده گیرد و گرنه راه گریز از این حرکت فراوان است ولی با اعتقاد به برون‌رفت از این شرایط همه اعضا باید به‌دقت شرایط را رصد و پایش نموده و در کنار شما انجمن هم با توجه به مصوبه هیئت مدیره با کمک ابزارهای کنترلی از جمله سامانه‌های هوشمند برای صحت این حرکت دارد که در صورت لزوم لیست واحدهایی که همکاری نموده‌اند را در گروه می‌تواند اعلام کند و با توجه به مصوبه هیئت مدیره و نظر اکثر اعضا این امر لازم الاجرا و در صورت عدم اجرا جرایم خاص خود را دارد.
از طرفی از اعضای محترم درخواست می‌گردد جهت ثبت برنامه تولید اردیبهشت مبنی بر کاهش تولید نسبت به اجرای صددرصدی تحویل سهمیه تخم‌مرغ به سردخانه تعجیل نموده و دوستانی که تاکنون موفق به ارسال تخم‌مرغ نشده‌اند جهت همکاری و برون‌رفت از شرایط فعلی اهتمام ورزیده تا موجبات ضرر و زیان خود و بقیه همکاران را فراهم ننمایند.
با امید همکاری صددرصدی اعضا

 

تسنیم

  • شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

نظر شما

نظر شما