کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیرئیس جمهور شخصاً به بازار مرغ ورود کند/ مرغداران با زیان گسترده مواجه اند
رئیس جمهور شخصاً به بازار مرغ ورود کند/ مرغداران با زیان گسترده مواجه اند

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعادل و توازن ماه‌هاست که از بازار مرغ رخت بربسته و فعالان این صنعت را با زیان گسترده مواجه کرده است، گفت: دولت از ابتدا تا انتهای صنعت مرغ کشور مداخله می کند و با اعمال سیاست های دستوری زمینه بروز مشکلات برای تولید و مصرف در این بخش را فراهم کرده است، لذا از رئیس جمهور می خواهم شخصا به موضوع ورود کند.
صدیف بدری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دولت بیان کرد: هفته دولت را به آن دسته از مسئولان باتقوا که فرصت خدمت را غنیمت شمرده و خود را در پیشگاه خدا و خلق خدا مسئول می دانند، تبریک عرض می کنم.
وی خطاب به وزیر امور اقتصادی بیان کرد: خودتان بهتر از هر کسی می‌دانید که معضلات اقتصادی تبعات سنگین اجتماعی به بار می آورد، ما نمایندگان بدون واسطه با مردم در ارتباط هستیم شرمندگی نان آوران خانواده جگر هر انسان آزاده ای را می سوزاند و اقشار مختلف مردم کماکان منتظر تاثیر آثار مثبت اقدامات دولت در حوزه معیشتی و اقتصادی هستند.
نماینده مردم اردبیل تاکید کرد: در شرایط کنونی هر گونه تعلل چیزی جز خیانت نیست و با جامه عمل پوشاندن به برنامه های اقتصادی دولت باری از دوش مردم بردارید.
دان و جوجه ایران به نقل از ایسنا،بدری خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و صمت اظهار کرد: تعادل و توازن ماه ها است که از بازار مرغ رخت بربسته و فعالان این صنعت را با ضرر و زیان گسترده مواجه کرده است. تولیدکنندگان مرغ گوشتی دیگر تمایلی به جوجه ریزی ندارند و هم تولیدکننده و هم مصرف کننده بلاتکلیف هستند. دولت از ابتدا تا انتهای صنعت مرغ کشور مداخله می کند و با اعمال سیاست های دستوری زمینه بروز مشکلات برای تولید و مصرف در این بخش را فراهم کرده است؛ بلاتکلیفی وزارت صمت هم مشکل را دوچندان کرده است. لذا از رئیس جمهور می خواهم شخصا به موضوع ورود کند.
نماینده مردم اردبیل در پایان گفت: آقای رئیس جمهور خانواده های اردبیلی جز کم درآمدترین خانواده های ایرانی هستند که سال هاست با رنج تبعیض و محرومیت می سوزند و می سازند. تبعیض مثبت تنها سازوکار موثر در زدودن غبار محرومیت از رخسار این استان مرزی است. بنابراین در سرمایه گذاری های کلان دولتی و برنامه توسعه ای دولت نگاه ویژه به استان های محروم و مرزی مانند اردبیل داشته باشید تا شاهد گسترش عدالت اجتماعی و تحقق امنیت پایدار باشیم.

  • پنجشنبه، ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹

نظر شما

نظر شما