کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیوام نهاده های دامی برای تولیدکنندگان ۵۰درصد سرمایه در گردش با بازپرداخت ۹ ماهه!
وام نهاده های دامی برای تولیدکنندگان ۵۰درصد سرمایه در گردش با بازپرداخت ۹ ماهه!

وزیر جهاد کشاورزی : تولیدکنندگان دام طیور می توانند برای تامین نهاده های خود به میزان 50 درصد سرمایه در گردش، تسهیلات دریافت کنند.
ساداتی نژاد در نشست هماهنگی بین مسئولان استانی و شعب منتخب بانک کشاورزی با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها و واقعی شدن قیمت نهاد‌ها در بازار، گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت و بخشنامه بانک مرکزی متقاضیان می توانند با ارائه معرفی نامه به بانک کشاورزی از تسهیلات ویژه این بانک با کارمزد 10درصد ، 12 درصد و 15 درصد استفاده کنند.
وی گفت: میزان اعتبار اجرای این طرح 20 هزار میلیارد تومان است و مقرر شده این تسهیلات به صورت آسانتری با حذف محدودیت های قبلی اعم از داشتن چک برگشتی و ارائه ضمانت‌های سهل الوصول تری، در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد.
وزیر جهاد کشاورزی همچنین اطمینان داد نهاده به اندازه کافی در دسترس تولید کنندگان است و هیچ محدودیت زمانی در استفاده تولید کنندگان از تسهیلات ویژه خرید نهاده ها وجود ندارد.
دان و جوجه ایران به نقل از فارس،گفتنی است ، مدت بازپرداخت این تسهیلات 9 ماه است و برای حسن اجرای این طرح معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهادکشاورزی در دفتر بانک کشاورزی مستقر شده است.

  • سه شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹

نظر شما

نظر شما