کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیگلایه کارخانجات خوراک دام: قیمت خوراک آماده دام و طیور علیرغم رشد هزینه‌ها افزایش نیافته است!
گلایه کارخانجات خوراک دام: قیمت خوراک آماده دام و طیور علیرغم رشد هزینه‌ها افزایش نیافته است!

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: افزایش ۳۵ درصدی هزینه حمل بار ۵ تا ۱۰ درصد قیمت تمام شده خوراک دام را با توجه به بعد مسافت افزایش می‌دهد.
مجید جعفری مدیرعامل اتحادیه تعاونی های کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور در واکنش به افزایش 35 درصدی هزینه حمل بار برای سال 1401 اظهار داشت: با توجه به اینکه نهاده های دامی از بنادر شمالی و جنوبی به مناطق مختلف کشور حمل می شود و بعد مسافت زیاد است، افزایش هزینه حمل و نقل بر روی قیمت تمام شده این محصول اثر می گذارد.
وی افزود: افزایش 35 درصدی هزینه حمل و نقل بار، بر قیمت تمام شده خوراک دام 5 تا 10 درصد اثر می گذارد.
دان و جوجه ایران به نقل از تسینم،مدیرعامل اتحادیه تعاونی های کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور ادامه داد: آخرین قیمتی که برای خوراک دام مصوب شده مربوط به تیر ماه سال گذشته است اما در این مدت یک مرتبه افزایش قیمت در نیمه دوم سال داشتیم و در سال جاری نیز هزینه های تولید افزایش یافته اما قیمت جدیدی داده نشده است.
وی تصریح کرد: به دلیل عدم تعیین نرخ جدید برای خوراک دام در سال جاری، قیمت تمام شده این محصول حدود 15 درصد بیشتر از قیمت مصوب است.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور گفت: میزان تخیص نهاده های دامی به کارخانجات نیز کاهش یافته است و به اندازه نیاز اختصاص نمی یابد.

  • شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳

نظر شما

نظر شما