کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیالان زمان مناسبی برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی کالاهای اساسی نیست !
الان زمان مناسبی برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی کالاهای اساسی نیست !

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران بر ارائه راهکارهای دقیق قبل از حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی تاکید کرد و گفت:کارشناسان باید در این حوزه ورود کنند و بررسی و برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند.
سید احمد مقدسی، رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران با اشاره به اینکه در زمینه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات نهاده‌های دامی بزرگترین چالش کاهش شدید قدرت خرید مردم است، گفت: حدود ۴ سال از اجرای سیاست دلار ۴۲۰۰ تومانی می‌گذرد، آن زمان که تولیدکنندگان و کارشناسان خواستار حذف ترجیحی بودند اختلاف قیمت ارز دولتی و ارز آزاد این همه زیاد نبود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر این فاصله حدود ۲۴ هزار تومان است که رقم زیادی محسوب می‌شود. به عبارتی اگر زمانی که فاصله کم بود ارز حذف می‌شد مورد خاصی پیش نمی‌آمد اما اگر این اتفاق الان بیفتد، شکاف بزرگی ایجاد خواهد شد که به تولید و معیشت مردم آسیب جدی وارد می‌کند.
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران تاکید کرد: کارشناسان و متخصصان اقتصاد باید در این حوزه ورود کنند و بررسی و برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند.
دان و جوجه ایران به نقل از مهر،مقدسی بر ارائه راهکارهای دقیق قبل از حذف ارز ترجیحی تاکید و تصریح کرد: به عنوان مثال این یارانه را می‌توان در قالب کارت معیشتی در اختیار مردم قرار داد تا قدرت خرید آنها افزایش یابد.

  • یکشنبه، ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

نظر شما

نظر شما