کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیکمبود کامیون در بنادر، بارگیری و تخلیه نهاده های دامی را کُندتر کرده است
کمبود کامیون در بنادر، بارگیری و تخلیه نهاده های دامی را کُندتر کرده است

یک مقام مسئول با اشاره به شرایط فعلی بازار نهاده‌های دامی گفت: کندی در فرآیند تأمین کامیون در هفته‌های اخیر تأیید در بارگیری و تخلیه کالاهای اساسی را از بنادر تشدید کرده است.
دان وجوجه ایران به نقل از اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران، محمد مهدی نهاوندی با بیان اینکه کندی در فرآیند تأمین کامیون در هفته‌های اخیر تأیید در بارگیری و تخلیه کالاهای اساسی را از بنادر تشدید کرده است، اظهار کرد: موضوع کمبود کامیون برای تخلیه نهاده‌های دامی در حال حاضر از عوامل اصلی تأخیر در بارگیری نهاده‌ها محسوب می‌گردد.
عضو هیأت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران تصریح کرد: با تخصیص بخشی از ارز مورد نیاز کالاهای موجود در انبارها برای تخلیه موجودی کالاهای اساسی از بنادر در انتظار تأمین کامیون هستیم.
نهاوندی با بیان این مطلب که رفع مشکل تأمین کامیون برای تخلیه کالاهای اساسی از بنادر نیاز به توجه و پیگیری مسئولین ذیربط دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اجرایی شدن طرح واردات اعتباری نهاده توسط واردکنندگان در آینده موضوع تأمین ارز به عنوان یکی از مهمترین عوامل رسوب کالاهای اساسی در بنادر برطرف می‌شود بنابراین لازم است تا اقدامات لازم جهت تأمین کامیون برای حمل کالاهای اساسی از بنادر به سراسر کشور صورت بگیرد.

  • شنبه، ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲

نظر شما

نظر شما