کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیرأی بدوی پرونده ترخیص ۸۰ هزار تن ذرت در گمرک/ شرکت واردکننده تبرئه شد!
رأی بدوی پرونده ترخیص ۸۰ هزار تن ذرت در گمرک/ شرکت واردکننده تبرئه شد!

مرجع قضایی رای بدوی پرونده ترخیص ۸۰ هزار تن ذرت در گمرک البرز را صادر کرد که بر این اساس شرکت واردکننده تبرئه شد.
سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان مرجع رسیدگی به پرونده ترخیص 80 هزار تن ذرت از گمرک البرز رای بدوی را صادر کرده است. بر این اساس درخصوص “خرید، فروش،‌ حمل و نگهداری کالاهایی که موضوع قاچاق قرار می‌گیرند به صورت تجاری خارج از ضوابط تعینی دولت”، رای براءت صادر شده است.
گفتنی است، نوحی مدیر کل پیشین گمرک البرز گفته بود، آنچه در خصوص عدم ثبت محموله در بازارگاه مطرح شده نیز، مشکل از عدم ارائه دسترسی به شرکت مذکور در این سامانه از سوی وزارت جهاد بوده که دسترسی به سامانه بازارگاه را که از وظایف حوزه های مرتبط با وزارت جهاد کشاورزی است تا تاریخ 24 آبان ماه به این شرکت داده نشده و اولین خرید آن شرکت در سامانه بازارگاه که یک سامانه عرضه و تقاضا است در دهم آذر ماه یعنی پنج ماه بعد ، صورت گرفته است و همین عدم دسترسی موجب بروز مشکلات و ابهامات در اجرای امور شده است.
دان و جوجه ایران به نقل از تسنیم،با این اوصاف ترخیص درصدی محموله مذکور برای استمرار فعالیت واحد تولیدی و ممانعت از توقف خط تولید و بحران کارگری بوده که تایید اقدام گمرک توسط همه واحد های نظارتی استان از جمله بازرسی استان طی نامه های شماره 222182/49 مورخ17/8/99 و 248697/49 مورخ 12/9/99 تاکید شده است.

  • چهارشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

نظر شما

نظر شما