کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیمشکلات در تامین ارز، دلیل کمبود نهاده‌های دام و طیور است
مشکلات در تامین ارز، دلیل کمبود نهاده‌های دام و طیور است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: دلیل کمبود نهاده‌های دامی مشکلات در تامین ارز است و تا به حال هم بانک مرکزی تمام توان خود را برای تامین ارز به کار گرفته است.
به نقل از اتاق تعاون ایران، کاظم خاوازی داشت: در جلسه با اتاق تعاون ایران بحث مشارکت و همکاری بیشتر بین جهاد کشاورزی با تعاونی‌ها و اتحادیه‌های تحت پوشش اتاق تعاون مطرح شد.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: مقرر شد در دو مسیر تصحیح رویکردها و سیاست‌گذاری‌های ما در بخش تعاون و یکسان سازی نیروهای ما در این بخش همچنین استفاده از ظرفیت‌هایی که تعاونی‌ها دارند، گام برداریم.
وی ادامه داد: یکی از موارد مصوب شده عرضه مستقیم کالا است که در جلسه هم به آن اشاره شد و با هماهنگی اتاق تعاون به زودی اماکنی را به صورت پایلوت برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در نظر خواهیم گرفت تا تعاونی‌های مختلف بتوانند کالاهای خود را مستقیم به مصرف‌کنندگان ارائه دهند که اگر این کار تجربه خوبی باشد آن را در نقاط دیگر کشور انجام خواهیم داد.
وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با صادرات گفت: در این جلسه مقرر شد اتحادیه‌ها در خصوص هر محصولی که تخصص دارند با همکاران ما در معاونت‌ها به بحث بنشینند و طرح‌های لازم را برای یک صادرات خوب و پیوسته ارائه دهند تا مصوبات آن را از هیئت دولت دریافت کنیم.
وی در خصوص کمبود نهاده‌های دامی در کشور گفت: دلیل کمبود نهاده‌های دامی مشکلات در تأمین ارز است و تا به حال هم بانک مرکزی تمام توان خود را برای تأمین ارز به کار گرفته است.

  • یکشنبه، 29 تیر 1399 - 11:23

نظر شما

نظر شما