کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیمجلس: تمدید مهلت بازپرداخت بدهی بانکی مرغداران، قیمت مرغ را متعادل می‌کند
مجلس: تمدید مهلت بازپرداخت بدهی بانکی مرغداران، قیمت مرغ را متعادل می‌کند

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: تمدید مهلت بازپرداخت تسهیلات مرغداران می‌تواند منجر به افزایش عرضه مرغ در بازار و تعادل قیمت این محصول شود.
جلال محمود زاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در خصوص تمدید بدهی واحدهای پرورش مرغ گوشتی آسیب دیده از کرونا توسط بانک کشاورزی، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، افزایش قیمت نهاده‌های دامی و کاهش میزان تقاضا در بازار گوشت مرغ بسیاری از مرغداران زیان سنگینی را متحمل شده‌اند.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تمدید مهلت بازپرداخت تسهیلات مرغداران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌تواند به بخش تولید کشور کمک کند، ادامه داد: مرغداران با این فرصت به وجود آمده می‌توانند خود را برای جوجه ریزی در دوره آینده آماده کنند.
دان و جوجه ایران به نقل از خانه ملت،این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تمدید مهلت بازپرداخت تسهیلات مرغداران می‌تواند منجر به افزایش عرضه مرغ در بازار و تعادل قیمت این محصول شود، عنوان کرد: این اقدام بانک کشاورزی اثرات مثبت فراوان و بیشتر دیگری نیز دارد.

  • شنبه، 28 تیر 1399 - 11:52

نظر شما

نظر شما