کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلینوسانات در بازار مرغ و تخم مرغ ناشی از کمبود نهاده‌ها است
نوسانات در بازار مرغ و تخم مرغ ناشی از کمبود نهاده‌ها است

سه تن از اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از بندر امام خمینی (ره)، آخرین وضعیت تخلیه و انبارش نهاده‌های دامی و کشاورزی را بررسی کردند.
پیش از ظهر امروز اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی آخرین وضعیت نهاده‌های کشاورزی از بندر امام خمینی(ره) بازدید کردند.
پرویز اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به اینکه بیشترین حجم واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ره) انجام می‌شود، اظهار کرد: تحولات اخیر در بازار مرغ و تخم‌ مرغ ناشی از کمبود این نهاده‌ها است، قصد داریم ضمن بررسی مشکلات و مسائل بر سر راه واردات، تخلیه و خروج نهاده‌های دامی و کشاورزی، راهکارهایی برای تسهیل و رفع آن و در نتیجه تعدیل قیمت‌ها در بازار و بهبود بازار مصرف پیدا کنیم.
وی افزود: سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در بندر امام خمینی(ره) در زمینه ایجاد ظرفیت‌های انبارش و نگهداری انجام شده است.
اوسطی جلب مشارکت بخش خصوصی در احداث صنایع تولیدی و انبارهای نگهداری کالا در این مجتمع بندری از جمله ظرفیت سازی‌های موفق و منحصر به فرد در سطح منطقه عنوان کرد و گفت: مجموعه این ظرفیت‌سازی‌ها به عنوان یک زیرساخت مطلوب در این شرایط کشور ضروری است.
دان و جوجه ایران به نقل از فارس،اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید و مخازن و انبارهای نگهداری روغن خام خوراکی، کنجاله سویا و سایت‌های نگهداری کالاهای اساسی در دیگر نقاط این مجتمع بندری دیدن کردند.

  • چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 21:14

نظر شما

نظر شما