کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلینوسان در بازار دوره‌های جوجه ریزی را کاهش می‌دهد
نوسان در بازار دوره‌های جوجه ریزی را کاهش می‌دهد

نماینده مردم صومعه‌سرا، گفت: مرغداران در طول سال باید ۵ دوره جوجه ریزی داشته باشند اما به دلیل نوسان موجود در بازار تعداد دوره‌های جوجه ریزی به یک دوره نیز کاهش پیدا می‌کند.
سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در خصوص دلایل افزایش قیمت مرغ، گفت: در ماه‌های گذشته جوجه‌های یک روزه توسط تولیدکنندگان دفن می‌شدند زیرا دولت و وزارت جهاد کشاورزی نتوانست هزینه تولیدکنندگان را کاهش و نیاز آنها را تامین کند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از مرغداران در صنعت مرغداری آسیب دید‌‌ه‌اند، ادامه داد: در مقطعی از سال مرغ با قیمت هر کیلوگرم 5 هزار تومان از مرغداران خریداری می‌شد اکنون این محصول با قیمتی حدود 18هزار تومان در بازار توزیع می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه باید با ایجاد تعادل در بازار تولید گوشت مرغ بدون نوسان و با تداوم صورت بگیرد، عنوان کرد: مرغداران در طول سال باید 5 دوره جوجه ریزی داشته باشند اما به دلیل نوسان موجود در بازار تعداد دوره‌های جوجه ریزی به یک دوره نیز کاهش پیدا می‌کند.
دان و جوجه ایران به نقل از خانه ملت،نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی ، گفت: اگر تولیدکنندگان توسط دولت حمایت نشوند با مشکلاتی در تامین نیاز بازار به گوشت مرغ مواجه می‌شویم.

  • شنبه، 21 تیر 1399 - 14:22

نظر شما

نظر شما