کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیتهدید استاندار زنجان؛ مرغداران را به عنوان اخلالگر نظم اقتصادی معرفی می کنیم!!
تهدید استاندار زنجان؛ مرغداران را به عنوان اخلالگر نظم اقتصادی معرفی می کنیم!!

استاندار زنجان تاکید کرد: مرغدارانی که قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار را رعایت نکنند، به عنوان اخلالگر اقتصادی به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.
به نقل از استانداری زنجان، فتح‌الله حقیقی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، در رابطه با افزایش قیمت مرغ، اظهار کرد: مرغداران باید قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار را برای عرضه گوشت مرغ رعایت کنند و مدیریت استان به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد حتی یک مرغ از استان خارج شود.
وی افزود: در حال حاضر طبق مصوبه، قیمت مرغ درب مرغداری ۱۰ هزار و ۷۵۰ تومان و در بازار باید به نرخ ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان عرضه شود.
استاندار زنجان ادامه داد: اگر مرغداران این قیمت را رعایت نکنند و کشتارگاه‌ها مرغ کشتار نکنند، به‌عنوان اخلالگر در نظم اقتصادی به دست قانون سپرده شده و به مردم نیز معرفی خواهند شد!
حقیقی با بیان اینکه در این روزها فکر و ذهن مدیران، تامین سلامت مردم و مقابله با بیماری کرونا است و وقت اضافی برای رسیدگی به برخی بی‌انصافی‌ها و کم‌لطفی‌های برخی اصناف را نداریم، تصریح کرد: مدیریت استان ضامن فراهم کردن شرایط امن و آرام در استان است و دامپزشکی و راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اجازه صدور مجوز و بارنامه برای خروج طیور از استان را ندارد. در این روزها همه وظیفه داریم علاوه بر سلامت مردم آرامش آن‌ها را هم تامین کنیم.
استاندار زنجان یادآور شد: البته اگر مرغداران قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار را رعایت کردند و با ستاد همکاری لازم را داشتند می‌توانند برای صادرات مرغ مازاد مجوز دریافت کنند همچنین اگر مشکل مرغداران، نهاده‌های دامی است با وزیر جهاد کشاورزی صحبت‌هایی انجام شده و تا چند روز آینده نهاده‌های وارداتی توزیع خواهد شد!!
وی تاکید کرد: اگر طیور سایر استان‌ها به‌صورت قاچاق از محورهای استان گذر کند در کشتارگاه‌های زنجان کشتار شده و به بازار عرضه خواهیم کرد.

  • چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 21:15

نظر شما

نظر شما