کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیآغاز خرید مرغ مازاد مرغداران با وزن ۱کلیو ۶۰۰گرم به قیمت ۱۴۵۰۰تومان! (سند)
آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران با وزن ۱کلیو ۶۰۰گرم به قیمت ۱۴۵۰۰تومان! (سند)

براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از مرغداران تولید مازاد آنها را به قیمت ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان با توجه به اوزان خریدای می‌کند.
براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از مرغداران، تولید مازاد آنها را به قیمت هر کیلوگرم 14500 تومان با سقف وزنی هزار و 600 گرم لاشه و 12700 تومان در مورد بقیه اوزان در حجم روزانه 1500 تا 2000 تن خریداری می کند.
متن نامه مرتضی رضایی معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور به حسن عباسی معروفان مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام به شرح زیر است.
جناب آقای عباسی معروفان
مدیر عامل محترم شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور
با احترام در راستای اجرایی نمودن بند 5 ابلاغیه وزیر محترم به شماره 020/3484 مورخ 99/2/21 و نیز مصوبات روز 99/2/22 کارگروه تنظیم بازار و جلسه کارگروه مربوطه در محل معاونت در تاریخ 99/2/22 مبنی بر جمع آوری و خرید مرغ مازاد و کاهش ضرر و زیان مرغداران خواهشمند است نسبت به اجرایی نمودن موارد ذیل در اسرع وقت اقدامات لازم صورت پذیرد.

1_خرید روزانه 1500 تا 2000 تن مرغ مازاد استان‌ها با قیمت مصوب 14500 تومان با سقف وزنی هزار و 600 گرم لاشه و 12700 تومان در مورد بقیه اوزان
2_با توجه به اهمیت جایگاه زنجیره های تولید گوشت مرغ را رعایت سهم 15 درصد از کل سهم خرید لحاظ گردد.
3_خرید فقط با مباشرت یا قرارداد با تشکل های استانی و شهرستانی و یا مستقیم از مرغداران انجام شده و به هیچ وجه مستقیماً از کشتارگاه خرید انجام نشود.
4_مدیران شرکت پشتیبانی و معاونین بهبود تولیدات دائمی و مدیران کل دامپزشکی استان ها موظفند در هر استان و یا شهرستان با مشارکت کامل تشکل مربوطه ترتیباتی اتخاذ نمایید تا با همکاری کامل بخش های مربوطه مرغ مازاد مر دارند مستقیماً و با کمترین تشریفات خریداری گردد.
5_معاونت امور دام استان مسئولیت هماهنگی بین تمام بخش‌ها دستگاه‌ها و تشکل‌ها را برای اجرایی نمودن این دستورالعمل عهده دار می باشد.
6_میزان خرید هر استان به تفکیک روزانه جهت تصمیم گیری های بعدی به اینجانب گزارش گردد.
مرتضی رضایی معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور

 

 

تسنیم

  • پنجشنبه، 25 اردیبهشت 1399 - 11:02

نظر شما

نظر شما