کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار داخلیخرید مرغ مازاد مرغداران از سوی شرکت پشتیبانی با نرخ مصوب
خرید مرغ مازاد مرغداران از سوی شرکت پشتیبانی با نرخ مصوب

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز گسترده خرید مازاد مرغ مرغداران در سراسر کشور خبر داد و گفت: روز گذشته ۱۲۹۲ تن مرغ مازاد به نرخ ۱۲۹۰۰ تومان خرید شد.
به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت حسن عباسی معروفان با اشاره به آغاز خرید گسترده مرغ مازاد مرغداران گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت خرید مرغ مازاد از مرغداران بدون هیچ گونه محدودیتی در حال انجام است.
مدیرعامل پشتیبانی امور دام افزود: در حال حاضر با توجه به عرضه مرغ مازاد از سوی مرغداری های کشور، شرکت پشتیبانی امور دام وارد عمل شده و مطابق با استاندارد سازمان دامپزشکی مبنی بر خرید مرغ با وزن کمتر از دو کیلوگرم در سراسر کشور آغاز شده و هیچ گونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.
وی گفت: مرغداران به هیچ عنوان نگران فروش مرغ مازاد خود نباشند چرا که دولت بدون محدودیت مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهد کرد.
وی تصریح کرد: روز گذشته ۱۲۵۰ تن مرغ مازاد از مرغداران خریداری شده ضمن اینکه امروز نیز ۱۲۹۲ تن مرغ به نرخ ۱۲۹۰۰ تومان خریداری شده است که این یک رکورد بی سابقه به شمار می رود.
عباسی معروفان خاطرنشان کرد: مرغداران با طیب خاطر نسبت به جوجه ریزی برای ایام پیش رو اقدام نمایند چرا که دولت به صورت تضمینی مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهد کرد.

  • یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 13:41

نظر شما

نظر شما