کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ x

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

دان و جوجه ایران

خانهاخباراخبار خارجیتولید گندم در روسیه به ۸۵میلیون تن رسید/ روسیه به دنبال جایگاه نخست گندم در جهان!
تولید گندم در روسیه به ۸۵میلیون تن رسید/ روسیه به دنبال جایگاه نخست گندم در جهان!

بر اساس آخرین آمار وزارت کشاورزی روسیه، تولید گندم این کشور به 85.9 میلیون تن افزایش یافته است و مسکو در نظر دارد تا دوباره جایگاه نخست خود در بازار گندم در جهان را در سال‌های آتی به دست بیاورد.
به نقل از راشاتودی، بر اساس آخرین آمار وزارت کشاورزی روسیه، این کشور تولید غلات خود را نسبت به سال گذشت 6 درصد افزایش داده و 124 میلیون تن غلات برداشت کرده است.
یکی از اصلی ترین غلات روسیه، گندم است که برداشت آن به 85.9 میلیون تن افزایش یافته که از میزان سال گذشته بالاتر رفته است. این برداشت، دومین برداشت بزرگ گندم برای روسیه محسوب می‌شود که به رکورد سال 2017 نزدیک شده است. در آن سال 86 میلیون تن گندم در روسیه برداشت شد.
وزارت کشاورزی روسیه هفته گذشته پیش‌بینی کرد، انتظار دارد برداشت غلات این کشور به 122.5 میلیون تن برسد. که یکی از بزرگ ترین برداشت غلات پس از رکورد 135.5 میلیون تن در سال 2017 است.
دان و جوجه ایران به نقل از فارس،روسیه در نظر دارد تا دوباره جایگاه نخست خود در بازار گندم در جهان را در سال های آتی به دست بیاورد.
قرار است پاکستان به یکی از بزرگ ترین واردکنندگان گندم روسیه در سال جاری تبدیل شود و به جمع کشورهایی نظیر عربستان، مصر، ترکیه، برزیل، ویتنام و تانزانیا و کشورهای دیگر بپیوندد.

  • دوشنبه، 14 مهر 1399 - 11:43

نظر شما

نظر شما