soy.jpg

   

انجمن غلات ایالات متحده گزارش کیفیت ذرت 2017 را منتشر کرد

چاپ

 altبراساس آخرین گزارش منتشر شده از انجمن غلات ایالات متحده، محصول ذرت 2017 این کشور رشدی عالی را طی نموده است
دِب کِلر، رئیس این انجمن اظهار می‌دارد: مأموریت این انجمن یکی از عناصر بهبود بازار بوده که منجر به توسعه تجارت

ملی می‌گردد و به عنوان بخشی از این مأموریت، به ارائه خدمات برای شرکای تجاری خود می‌پردازیم.
 ما امیدواریم که این گزارش همچنان نقش خود را در ارائه دقیق و به موقع وضعیت کیفی ذرت ادامه دهد. دان و جوجه ایران به نقل از غلات نیوز،گزارش کیفی ۲۰۱۷، هفتمین گزارش سالانه منتشر شده از سوی این شوراست.

نکات برجسته این گزارش به شرح زیر است؛
•    بیشتر ذرت برداشت شده در فصل زراعی ۲۰۱۷ در طول دوره رشد به عنوان خوب یا عالی درجه‌بندی گردید که منجر به سلامت محصول نهایی، اندازه مطلوب دانه و برداشت ۳۷۰ میلیون تنی این محصول شد که دومین رکورد بزرگ در تاریخ این محصول است.
•    حدود ۹۵ درصد از نمونه‌هایی که مورد آزمایش قرار گرفتند، به عنوان درجه ۲ و یا بهتر درجه‌بندی شد که عمدتاً ناشی از دوره کاشت تمدید یافته، دوره رویشی گرم و مرطوب، دوره خشک و طولانی مدت پر شدن دانه و برداشت مرطوب و آهسته بوده است.
•    میانگین وزنی ثبت شده ۵۸ پوندی به ازای هر بوشل یا ۷۵ کیلوگرم به ازای هر هکتولیتر، بیشتر از میانگین ثبت شده در ۵ سال اخیر بوده که نشان‌دهنده پر شدن کامل و رشد مناسب دانه است.
•    در حدود ۹۸ درصد از نمونه‌ها تحت نظر وزارت غذا و دارو از نظر افلاتوکسین‌ها مورد تست و ارزیابی قرار گرفت. صد درصد این نمونه‌ها نیز از سوی این وزارتخانه به منظور بررسی وجود وومیتوکسن برای مصارف دامی، ارزیابی شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان